Aktuality

09.11.2017 | Tydýt je Správnou hračkou

 

20.října na slavnostním galavečeru veletrhu hraček For Toys, v Praze - Letňanech jsme převzali z rukou nestora české hračky Prof. Václava Kubáta naše osmé ocenění "Správná hračka - vybráno odborníky" za postavičku Tydýta s metodikou a pracovními listy. Ty vypracovalo na základě úvodního Příběhu pana Tydýta Dagmar Kalendové olomoucké Sdružení D. Na stránkách Sdružení D lze objednat milé ale zároveň poučné představení, jehož hlavním hrdinou je tento netradiční růžový medvídek. 

 
Tydýt Správná hračka
Tydýt Správná hračka
Slavnostní předávání
Slavnostní předávání
 
 
 

Aktuálně   Vítejte v Noe
22.01.2018 | POZVÁNKA SPIELWARENMESSE 2018
 

Srdečně zveme obchodní partnery k návštěvě našeho stánku na mezinárodním veletrhu hraček SPIELWARENMESSE (31.1. - 4.2.2018) v Norimberku. 

 

 

22.12.2017 | PF 2018
 

Přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný nový rok 2018 !

 

 

09.11.2017 | Tydýt je Správnou hračkou
 

Komise Správné hračky složená z odborníků hračkářů a pedagogů rozhodla o udělení ocenění společnosti Noe s.r.o. za kvalitu provedení a výchovnou stránku postavičky. Pan Tydýt vyučuje děti jak se k sobě správně chovat a jak přijímat vzájemné odlišnosti.  

 

  Hračky a kostýmy vyrábíme již od roku 1993. Za všechno může diplomová práce tehdy čerstvé absolventky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a první místo v soutěži začínajících podnikatelských nápadů. Od té doby uplynulo hodně vody v řece Bečvě, která protéká naším Lipníkem a my jsme za tu dobu vyrobili obrovské množství hraček, které se staly neodmyslitelnou součástí dětského života již minimálně dvou generací. Hračky vyrábíme rádi a nepřestává nás těšit, že o ně máte stále zájem.

 

zákaznický servis   najdete nás   platební metody

kontakt
vrácení a výměna zboží

Obchodní podmínky
reklamační řád
ceník dopravy
EET


najdete nás na Facebooku
charitativní činnost
naši partneři

   

maestro mastercard

visa visa electron